Ametis Ametis

Ametis


Kuşların ve ılık esen rüzgârın sesinden başka hiçbir şey duyamayacağınız bir evde yaşamak… Kulağa ne kadar hoş geliyor değil mi?

Stiliniz, hayat tarzınızı belirlesin

ESKİ KOMŞULUKLAR GERİ DÖNÜYOR

Bodrum’un en bakir bölgesi Adabükü’nde her biri deniz manzaralı 10 adet 3+1 dubleks, 8 adet 1+1 dubleks ve 14 adet 1+1 teraslı daire seçenekleriyle Ametis, komşuluk ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir hayat sunuyor.

SOSYAL TESİSLER

Yoga terası, aquaparkı ve seyir terasları gibi zengin sosyal imkanları sayesinde stres size hiç uğramayacak.

GÜÇLÜ BİR YATIRIM

Özel plajı, jakuzili locaları, amfi tiyatrosu ve her zevke hitap eden sosyal tesisleri ile ister yatırım için, ister yaşamak için gelin, kazanan siz olacaksınız.

Birinci Kat Planı

01. Salon & Mutfak31,65 m2
02. Lavabo2,35 m2
03. Teras16,23 m2
04. Yeşil Alan12,06 m2
05. Toplam62,29 m2
Alt katta sevdiklerinizle sosyalleşin, üst kat tamamen size ait olsun. Tek evde iki farklı dünyayı yaşamak size oldukça iyi gelecek.

İkinci Kat Planı

01. Kat Holü4,10 m2
02. Yatak Odası14,67 m2
03. Banyo3,94 m2
04. Balkon4,88 m2
Toplam27,59 m2
Balkonda içeceğinizi yudumlarken, aldığınız her nefeste manzaranın gerçekliğini sorgulayabilirsiniz. Biz şimdiden cevaplayalım; oldukça gerçek…

Bir Evden Fazlası

Bodrum’da bir evden fazlasına, özel bir plaja ve eşsiz sosyal tesislere sahip olun. Fabay Adabükü Evleri, Bodrum’da yapılan projeler arasında özel plaj anlayışıyla tasarlanan sahil bandı, sosyal tesislerinin genişliği ve zengin imkanlarıyla göz dolduruyor.
ALIŞVERİŞ MERKEZİ

İçerisinde premium süpermarket, SPA, fitness center ve çeşitli mağazaların yer alacağı bir alışveriş merkezi

SPOR ALANLARI

Tenis kortu, yürüyüş ve koşu alanları, yoga alanı ve yarı-olimpik sonsuzluk havuzu

SOSYAL ALANLAR

Amfitiyatro, sanatsal etkinlik alanı, özel plaj, havuzbaşı teras bar, play voleybolu, aquapark, seyir terasları ve localar

Galeri

Fabay Adabükü Evleri, Bodrum’da yapılan projeler arasında özel plaj anlayışıyla projelendirilen sahil bandı, sosyal tesislerinin genişliği ve zengin imkanlarıyla göz dolduruyor.

Prestijli ve huzur dolu bir yaşamda yerinizi almak için acele edin!

Bodrum’da emlak yatırımı yapmak istiyor veya yazlık amaçlı ev arıyor olabilirsiniz, Fabay Adabükü Evleri’nde ihtiyacınızı karşılayacak ev tiplerini tanımak, yatırım olanakları ve kişiye özel ödeme seçeneklerini öğrenmek ve uzman danışmanlarımızla görüşmek için formu hemen doldurun.

Onay kutusunu tıklayarak Fabay Turizm Yatırımları ve İnşaat A.Ş.'nin mal ve hizmetlerine yönelik her türlü bilgilendirme, reklam, kampanya, aktivite, fırsat gibi ticari elektronik iletilerin çağrı merkezi, e-posta, MMS, IVR, telefon, SMS vs. yoluyla gönderilmesini kabul ettiğimi, formun altındaki iletişim numaralarından iletileri ücretsiz reddedebileceğimi ve verdiğim bilgilerin istatistik ve anket bilgileri için kullanılabileceğini bildiğimi beyan ve kabul ederim.

Kişisel Verilerin Korunması Politikası okudum, onaylanıyorum.

Konut Tipleri

Fabay Adabükü Evleri’nde tüm beklentileri karşılayacak farklı evler var. Hemen kendi tarzınızı bulun.
Diamond
Diamond Gözünüzün önünde alabildiğince uzanan yeşillik, devamında da ufka kadar mavi… Her gün böyle bir manzaraya uyanmaya kim hayır diyebilir?
Karnelyan
Karnelyan Her bir dairesi Adabükü’nün masmavi deniz manzarasını gören Karnelyan’da, 1+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle ister bahçe, ister teras keyfini yaşayın.
Safir Link
Safir Link Perdelerinizi açtığınızda ufka kadar uzanan deniz manzarası ve kuş seslerinin kulaklarınızı doldurduğu bir hayat için hala fırsatınız var. Siz yeter ki isteyin.
Safir
Safir Denize ve sadece size özel olan sosyal tesislere yakınlığı, özel kapalı garajı ve özel havuzu ile göz dolduran Safir Villaları sayesinde, rüyalarınızdaki evde yaşamak artık hayal değil.