Fabay Loader
© FABAY 2020
Kurumsal

FABAY
Life

Butik Çarşı

Evinizin hemen yanı başında yer alan 14 mağaza ve 1 süpermarketten oluşan FABAY Life Butik Çarşı ile alışveriş çok kolay. 

İlham verici manzaraya sahip FABAY Life Butik Çarşı terasta sıradan bir akşam yemeğinden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Adabükü bölgesinin Premium ticari merkezi açıldı!

Süpermarket, Restoran, Kafe, Çeşitli Mağazalar, SPA ve Fitness merkezinden oluşan profesyonel marka ve işletmeler tarafından bölge sakinlerine hizmet veriyor. 

Yatırımcılarına cazip imkânlar sunan FABAY Life Butik Çarşı; sınırlı sayıdaki mağazaları keşfetmeniz için sizleri bekliyor!

Kurumsal resmi
Butik Çarşı
Fabay Form
Fabay Güldürür
FABAY Life Butik Çarşı’da sınırlı sayıdaki Satılık veya Kiralık mağazalar hakkında bilgi almak için lütfen formu doldurunuz.
6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca, FABAY Turizm Yatırımları İnşaat İmalat A.Ş., ile paylaşmış olduğum iletişim adreslerime, doğrudan veya dolaylı olarak ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla ileti gönderilmesine, kişisel verilerimin FABAY Turizm Yatırımları İnşaat İmalat A.Ş., bağlı şirketleri, ortakları ve iştirakleri ile paylaşılmasına, “Gizlilik Politikası” metnini okuduğumu ve anladığımı kabul ederek izin veriyorum.
GÖNDER
form gönderimi
Mesajınız başarıyla gönderilmiştir...
TAMAM
Fabay Form